Кошик
200 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Обладнання для виготовлення і ремонту теплообмінного обладнання

Історія створення Науково-дослідної технологічної лабораторії (НИТЛ) починається в 1975 році, коли перші з працівників почали працювати на кафедрі Технології суднового машинобудування Ленінградського кораблебудівного інституту (нині Санкт-Петербурзького Державного морського технічного університету).З тих пір основними напрямками діяльності компанії були і залишаються розробка та створення сучасних засобів технологічного оснащення процесів виготовлення і ремонту теплообмінного обладнання

 

початок працює на кафедрі Технології суднового машинобудування Санкт-Петербурзького Державного морського технічного університету

наш колектив був організований у Науково - дослідну технологічну лабораторію (НИТЛ).

об'єднання лабораторії з експериментально-дослідним виробництвом університету та створення Науково - виробничого навчально технологічного центру (НПУТЦ).

Центр НИТЛ об'єднав у собі всі етапи створення сучасного промислового інструменту: розробку, проектування, створення макетних зразків, проведення лабораторних випробувань і досліджень, випуск дослідних зразків, проведення натурних випробувань і виробництво.

Проектні, розрахункові та дослідницькі завдання вирішуються з використанням найсучаснішої і постійно оновлюваною комп'ютерної техніки і програмних засобів.

Багаторічні партнерські зв'язки з більшістю Замовників і, як наслідок, наявність чітко налагодженого зворотного зв'язку з ними, тривалі і тісні контакти з провідними закордонними виробниками аналогічної техніки і постійне вдосконалення продукції дозволяють утримувати високий рівень якості що випускається ними інструменту і технологічної оснастки.

На сьогоднішній день продукція компанії з успіхом використовується більш ніж на 3500 підприємствах Росії, а також у 41 країні світу (Австралія, Алжир, Вірменія, Білорусь, Бельгія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Голландія, Гонконг, Італія, Ізраїль, Індія, Іран, Ірландія, Канада, Кенія, Китай, Кувейт, Латвія, Литва, Малайзія, Монголія, Нігерія, Нова Зеландія, Норвегія, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, США, Туркменістан, Узбекистан, Україна, Чорногорія, Швеція, Естонія і ПАР).

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що в нашій особі Ви знайдете надійних партнерів, зустрінетеся з уважним до себе ставленням і прагненням до максимального ступеня виявитися Вам корисними.

Раді представити Вашій увазі велику номенклатуру інструменту для виготовлення і ремонту теплообмінного обладнання. Широкий перелік даного інструменту дозволить Вашому підприємству вирішити практично будь-які завдання, пов'язані з питаннями теплообмінного обладнання.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner