Продавець ТОВ "ЦТО КВАРЦ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
362 відгуків
Центр технічного обслуговування Кварц
+380 (67) 539-09-69
+380 (96) 396-33-91Володимир
Додати відгук

ВИДИ ЗВАРЮВАННЯ МЕТАЛІВ

ВИДИ ЗВАРЮВАННЯ МЕТАЛІВ

Ми вже майже не помічаємо, як змінюється наше життя. Так, за останні кілька десятків років не було великих технологічних проривів у виробництві. Так, ми все ще не літаємо регулярно на Місяць. Але ми вже всі ходимо з мобільниками і планшетами. Ми утеплюємо стіни наших будинків. Багато речей у наш час можна зробити з композитних матеріалів.

Але метал, його використання залишається основою нашої цивілізації. Автомобілі, трубопроводи, каркаси швидкомонтованих будівель, суднобудування. Так мало яка галузь виробництва може обходитися без металу.

Протягом усього минулого століття основним способом з'єднання металу залишалася зварювання і зявилась KJELLBERG. Для його демонтажу використовувалася різання. Створювалися різні види обладнання для різних способів зварювання та різання. Коли в ходу були спеціалізовані агрегати для зварювання та різання. Сьогодні в ходу універсалізм. І, наприклад, для різання металу вже створені портативні газорізальні машини. Зварювальне обладнання так само прагнути до зменшення розмірів і до збільшення числа функцій.

Всі види зварювання металів класифікують за фізичними, технологічним та технічним ознаками.

Фізичні ознаки класифікації залежать від форми енергії, яка використовується в процесі зварювання. Існують три типу (класу) зварювання KJELLBERG:

 1. термічна;
 2. термомеханічна;
 3. механічна.

1. Термічна зварювання заснована на використанні теплової енергії. Вона включає в себе такі види зварювання, як:

 • дугова;
 • газова;
 • плазмова.

2. Термомеханічне зварювання  KJELLBERG заснована на використанні тиску в поєднанні з теплової енергії. Найбільш відомі види зварювання цього типу:

 • контактна та дифузійна.

3. Механічне зварювання  KJELLBERG багато в чому заснована на використанні механічної енергії. До видів зварювання такого типу відноситься:

 • холодне зварювання;
 • ультразвукову зварку;
 • вибухом;
 • ленням.

Наступний вид класифікації  KJELLBERG заснований на технічних ознаках:

 1. Спосіб захисту металу. Це може бути зварювання у вакуумі, повітрі, під флюсом, у захисному газі, у піні і з комбінованою захистом;
 2. Безперервність процесу. Процес може бути безперервним і переривчастим;
 3. Ступінь механізації. Зварювання  KJELLBERG може бути ручного, механізованого, автоматизованого, автоматичного;
 4. Типу захисного газу. Зварювання  KJELLBERG можна здійснювати в середовищі активних або інертних газів;
 5. Характер захисту металу. Захист металів може бути струменевого або контрольованою.

Технологічні ознаки . Найбільш відомим видом зварювання  KJELLBERG з виду класифікації є дугове зварювання. До цього виду відносять кілька підвидів.

 • Ручне зварювання;
 • Автоматична і напівавтоматична під флюсом;
 • В захисному газі;
 • Електрошлакове.

Для сучасного обладнання  KJELLBERG не проблема навіть профільна різання металу. Наприклад, профільна різання труби була в свій час серйозним завданням для зварника найвищої кваліфікації. Сьогодні сучасне зварювальне обладнання  KJELLBERG дозволяє максимально спростити цю задачу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner