Кошик
226 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Трубогибочні верстати

Згинальні верстати

На сьогоднішній день згинаюче обладнання поєднує в собі великий пласт різноманітних спеціальних верстатів, призначених для гнуття різних металевих виробів.

Гнучка (згинання) - це операція, що передбачає зміну форми і розмірів металевого виробу (листа, труби, стальної арматури, прутків і тд.) за рахунок стиснення і розтягування його зовнішніх, внутрішніх шарів.

Виходячи з характеру оброблюваних виробів, згинальний обладнання компанії «ЦТО КВАРЦ» умовно можна розділити на наступні основні групи:

Дорновые трубогиби (електромеханічні трубогиби, трубогиби гідравлічні призначені для згинання металевих труб. Наша компанія пропонує як найпростіші вигинальні верстати для згинання труб різного діаметра, так і найсучасніші трехосевые повністю автоматичні трубогибочні верстати з системою ЧПУ.

Вальцювальні верстати призначені для згинання листового металу. Дана група металообробного обладнання включає в себе 4-х, 3-х і 2-х валкові гідравлічні вигинальні верстати.

Профілезгинальні верстати призначені для згинання профілю, труб, смуги, швелера, куточка, однотавровых і двотаврових балок і профілю іншого перерізу.

Згинальний обладнання є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії «ЦТО КВАРЦ». Ми налагодили тісні партнерські відносини з провідними світовими виробниками і в даний час пропонуємо українським споживачам вигідні умови придбання, а також високий рівень сервісу і технічної підтримки. Багато моделі вальцювального, профілегибочного трубозгинаючого обладнання знаходяться на нашому складі, і ви можете купити згинальний верстат в найкоротші терміни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner