Кошик
226 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Проволокогибочные верстати для згинання дроту

Компанія «ЦТО Кварц» постачає широкий спектр проволокогибочных верстатів від провідних світових виробників металообробного обладнання. Всі металообробне обладнання, що поставляється нашою компанією, розроблено із застосуванням інноваційних технологій, здатних перевернути Ваше уявлення про металообробці.

Компанія «ЦТО Кварц» пропонує своїм клієнтам:

  • Низькі ціни на проволокогибы;
  • Мінімальні терміни поставок обладнання;
  • Демонстраційний зал, де Ви зможете побачити верстати для згинання дроту в роботі;
  • Склад запасних частин і комплектуючих, істотно оптимізує проведення сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Якщо Ви хочете купити проволокогибочные верстати - команда фахівців «ЦТО Кварц» надає допомогу в пошуку економічно вигідних рішень щодо вибору необхідного обладнання та його конфігурацій, проводить розрахунок необхідної кількості обладнання і підбирає оптимальний технологічний процес, а також проводить курси підвищення кваліфікації персоналу з програмування ЧПУ.

Компанія «ЦТО Кварц» пропонує максимально повне і ефективне вирішення не тільки конкретної технічної задачі, але і всіх супутніх питань, пов'язаних з придбанням металообробного обладнання. Ми підберемо для Вас не тільки необхідні технології, вимоги, але і надамо можливість купити верстати для згинання дроту за вигідною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner