Кошик
226 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Машини термічного різання/машини розкрою металу

Машини термічного різання/машини розкрою металу

Компанія Eckert ― один з небагатьох виробників машин для фігурного різання, який пропонує машини з сучасною конструкцією і широким додатковим оснащенням. Додаткове оснащення значно скорочує час виробництва готових деталей, а також дозволяє уникнути помилок при дії виконуються вручну. Система управління CNC ECS 859 дозволяє на позиціонування з точністю до 0,005 мм, а система аналізу положення точок різання дозволяє збільшити продуктивність навіть до 40% в порівнянні з класичними системами ЧПУ.

Eckert це підприємство з 22-річною традицією на ринку професійних машин керованих ЧПУ в Європі.

Фірма Eckert з 1990 займається виробництвом розрізних верстатів з автоматизованою системою числового програмного управління (ЧПУ). На площі в 25 000 м2 розміщуються 4 виробничі цехи, склад і адміністративну будівлю. Розвинена інфраструктура і прекрасна організація праці дозволяють выпускат до 50 машин в місяць.

З самого початку сущесвования фірма робить акцент на високу якість своїх продуктів і послуг. Завдяки цьому прелагаемые машини відповідають постаянно зростаючим требаниям клієнтів. До 2013 року фірма Eckert продала і ввела в дію понад 1 050 розрізних верстатів керованих ЧПУ, які працюють у 20 країнах світу.

ECKERT здійснює поставку комплектного різальної установки в оптимальному складі, здатної задовольнити потреби і вимоги клієнта.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner