Кошик
226 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Гідравлічне обладнання компанії Roccia Srl (Італія)

Roccia Srl- це відома Італійська компанія, безперечний світовий лідер в області виробництва передового високотехнологічного обладнання в області холодного згинання листового металу, часто не мають аналогів у світі. Ключовим напрямком діяльності компанії є виробництво вальцювальних верстатів для обробки листів великої товщини і профилегибов. Компанія, яку заснував Gabriele Roccia з допомогою технічних експертів та інженерів механіки, гідравліки та електроніки, де кожен є справжнім професіоналом своєї галузі з величезним досвідом, які завжди прагне до досконалості у своїй справі.

Roccia Srl являє собою ідеальний баланс між продуктивністю, універсальністю і точністю. Італійський стиль, німецька технологія: точне електронне обладнання, надійна гідравлічне обладнання, механічна міцність. Всі ці умови призначені для досконалості гибочних процесів.

Компанія Roccia Srl веде постійне розширення та вдосконалення свого модельного ряду згинальних машин. Переваги компанії Roccia Srl є однією з небагатьох компаній в світі, яка займається не тільки виробництвом, але і розробкою вальцювального обладнання, постійно удосконалюючи і розвиваючи свої вироби новітні технологічні рішення, що забезпечує їм провідну роль на світовому ринку валкових згинальних верстатів, Roccia Srl впевнені, що вони можуть запропонувати правильне рішення для виробництва всіх запитів згинання металу.

На сьогоднішній день компанія випускає наступну продукцію :

  • Листозгинальні машини 2, 3, і 4 валкаовые, з діапазоном товщини металу від 0,1 мм до 300 мм "холодної прокатки ', з шириною від пластини 50 мм до 8000mm, плюс допоміжні опції обробки;
  • Профілезгинальні верстати;
  • Машини для виробництва опуклих і увігнутих днищ (денець для ємностей);
  • А також постійно веде розробку і вдосконалення власного програмного забезпечення для машин з системою ЧПУ. Ексклюзивна функція OP-TIME, економить 20% споживання енергії і при цьому має низький рівень шуму.

Конструкцією гідравлічних листозгинальних вальців італійської компанії Roccia srl передбачена установка бічних валків на поворотних важелів, що дозволяє виробляти подгибку кромок листа з однією його установки. При згинанні сортового прокату на верхній і бічні валки встановлюються півкільця, що відповідають профілю перерізу оброблюваного прокату. Машини комплектуються засобами механізації/автоматизації, що забезпечують подачу робочих аркушів на машину по столу подачі, підтримку обичайки при виконанні технологічної операції, зштовхування обичайки механізмом знімання виробу на приймальний стіл та подання її на наступні операції.

На всіх машинах компанії Roccia з змінними осями (змінною геометрією положення бічних валів) всі 3 валка переміщуються незалежно: верхній валок по вертикалі, а нижні валки – по горизонталі. Це особливе рішення дозволяє регулювати відповідно з потребою відстань між осями нижніх валків, і означає, що відстань між точками вигину, в точності, як це відбувається під згинальним пресом з нижньої матрицею змінної апертури.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner