Кошик
226 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Диск для різання алюмінію з позитивною заточуванням серія 111001

АЛЮ-позитив

Артикул: 111000 з напиленням рік стар
111001
Машина:

Для настільних і форматно-раскроечних верстатів, відрізних і торцювальних пил, радіально-важільних і маятникових пилок.

Застосування:

Диск по всім типам кольорових металів і пластикам, таких як полікарбонат, Пертінакс, Коріан (Corian), Вариокор і їм подібним. Особливо рекомендується для стаціонарних машин з автоматичною подачею і товстостінного профілю (завдяки позитивному куті заточення). Використання з ручною подачею також можливо.

АЛЮ-позитив – це пиляльні диски, які демонструють сталеве якість розпилу кольорових металів та пластику, і застосовуються на будівельних майданчиках і виробництві. Завдяки інноваційній геометрії зубців, вдається отримати чисті і гладенькі поверхні при різанні. Цей інструмент відомий точним і спокійним різом, а також високою продуктивністю. Додатково окремі модифікації забезпечені шумо - і вібропоглинаючої геометрії конструкції, а також проходять балансування.

У моделях GOLD-STAR LINE оптимальне шумо - і вибропоглощение забезпечується залежно від діаметра пильного диска і числа зубів за допомогою мідних заклепок і/або складних лазерних орнаментів. Для досягнення найвищої точності роботи всі пильні диски Alu діаметром від 400/420 мм проходять балансування. Цієї унікальної операції піддаються виключно продукти "Made by Karnasch".

Профілі зубів

 

-Відмінно -Добре -Можливо

 

               

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner