Продавець ТОВ "ЦТО КВАРЦ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
362 відгуків
Центр технічного обслуговування Кварц
+380 (67) 539-09-69
+380 (96) 396-33-91Володимир
Додати відгук

Патрони фрезерні,цангові

Принцип дії цангового патрона полягає в його використанні для закріплення осьових заготовок та різців на фрезерних, токарних, свердлильних станках та обладнанні з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Цангові патрони існують у багатьох розмірах та видів, але працюють за одним принципом. Патрони для фрезерного станка використовуються для фіксації цанги. Зажимна гайка передає рух на цангу, яка під дією цього зусилля рухається у отвір патрона та стискається, тим самим фіксуючи хвостовик закріпленої деталі. Щоб витягнути заготовку, потрібно розжати цангу. Для цього просто потрібно відкрутити гайку - це зніме тиск, і деталь легко вийде.

Перевагою цангових патронів перед іншими є їхні малі радіальні вибіги заготовки, яка закріплена в такому зажимному пристрої.

Конструкція цангового патрона включає зажимну гайку та набір цанг. Цанги можуть бути з висувною, затягуючою або непереміщувальною конструкцією. За призначенням цанги можуть бути зажимними або подавальними.

Подавальна цанга - це гільза з закаленої сталі з трьома нарізами, які формують своєрідні лепестки з напрямленими в центр кінцями та пружними. Отвір подавальної цанги повинен бути таким, щоб заготовка щільно затискалась. Подавальна цанга накручується на обертовий подавальний штик, який подає заготовку, використовуючи гідромеханічний або кулачковий механізм. Під час встановлення заготовки в патрон її кінець Морзе вважається між лепестками, розгортаючи їх. Під дією пружності лепестки щільно притискаються до заготовки. Зчеплення збільшується під час обробки за рахунок сил тертя.

Цільна зажимна цанга - це гільза з лепестками, які пружні при впливі. Для роботи деталей діаметром менше 3 мм використовуються трьохлепесткові цанги, від 3 до 80 мм - чотирьохлепесткові, понад 80 мм - шестилепесткові. Зчеплення збільшується за рахунок зменшення просвіту розрізів під час затягування цанги всередину патрона.

Розбірна зажимна цанга - використовується для кріплення деталей найменшого діаметру. Кулачки такого патрона розгортаються за допомогою пружин. Розбірні цанги можуть комплектуватися вкладишами для заміни, їх вид і розміри залежать від характеристик заготовки. У цангових патронах кріплять металообробний інструмент (сверла, метчики, фрези) з малим поперечним перерізом хвостовика Морзе. Різець кріпиться змінною цангою, додатково зміцнюваною гайкою. Під час закручування гайки цанга занурюється всередину, а будучи пружною, тісно стискає хвостовик Морзе. Мінусом цього типу патрона є те, що для кожного діаметру різця необхідна своя цанга.

Як вибрати цанговий патрон
Перше умова при виборі самозажимного патрона - кріплення до шпинделя. Затиск може встановлюватися прямо на шпиндель, через перехідник або нарі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner