Кошик
200 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Професійне зварювальне обладнання Merkle

Ласкаво просимо!

Вітаємо Вас на сайті Генерального представництва німецької компанії MERKLEв Росії і країнах СНД - Промислової групи "ОСТ". Компанія MERKLE Schweißanlagen-Тесһпік Gmbh заснована в 1964 році і більше 40 років займається розробкою і виробництвом професійного зварювального устаткування для зварки і плазмового зварювання.

 

 

В арсеналі розробок понад 70 різних модифікацій зварювальних апаратів: від портативних малогабаритних інверторів для ручного дугового зварювання до складних промислових зварювальних установок, що застосовуються для автоматизації і роботизації процесів зварювання. Зварювальне обладнання MERKLE відрізняється надійністю, ергономічністю і високою якістю. Технічні розробки і новації компанії неодноразово відзначалися національними призами і отримали широке визнання на міжнародних виставках.

 

Фахівці компанії приділяють велику увагу розвитку високих технологій в області зварювання і щорічно представляють на ринок 3-5 нових моделей зварювальних апаратів.

 

В каталозі випускається зварювального устаткування представлені також ручні і машинні зварювальні пальники, механізми подачі дроту, поворотні зварювальні столи, платформи, кантователі, установки плазмової різки, ручні та машинні плазмові різаки. Компанія пропонує спеціалізоване програмне забезпечення: технологічні зварювальні програми, "зашиваемые" в процесори зварювальних апаратів; програми траєкторій переміщення зварювальних пальників і плазмових різаків для зварювальних роботів, маніпуляторів, портальних машин; програми контролю якості зварювальних процесів.

 

Основними споживачами зварювального обладнання з маркою MERKLE є підприємства транспортного машинобудування. Серед них такі широко відомі фірми, як MERCEDES-BENZ, VOLKSWAGEN, ICE, KÖGEL, NEOPLAN, MAN, OPEL. Зварювальне обладнання MERKLE користується популярністю не тільки в Європі, але і в Латинській Америці, в арабських країнах, Китаї, а також у Росії, Білорусі, Україні

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner