Кошик
226 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Різьбонарізний інструмент EROJET

Компанія Erojet виробляє стандартний токарний і фрезерний інструмент для нарізування різьб і прорізання канавок. Erojetвиготовляє також спеціальний ріжучий інструмент у відповідності з вимогами замовника.

Ми виробляємо широкий спектр інструментів для автомобільної та авіаційної промисловості, електронної, медичної та індустрії зв'язку.

Erojet виробляє інструмент високої якості, пропонуючи, разом з тим, конкурентоспроможні ціни і своєчасні строки поставки з особливою увагою до обслуговування клієнтів.

Наша продукція продається в усьому світі під торговою маркою Erojetчерез дистриб'юторів в Європі, Японії, Індії, Китаю тощо .

Компанія Erojet була заснована в 2003 році. Всі інструменти виробляються на нашому підприємстві в промисловому парку Mizgav на півночі Ізраїлю. Наш різьбонарізний інструмент виготовляється на найсучасніших верстатах з ЧПУ, доступних в галузі виробництва інструментів.

Власники компанії і співробітники мають багаторічний досвід і ноу-хау в дослідженні, розробці і виробництві різьбонарізного інструменту (платівок, державок і цілісного твердосплавного інструменту).

Erojet і надалі буде продовжувати позиціонувати себе, як інноваційну компанію з відповідальним ставленням до виконання зобов'язань перед клієнтами яких вона обслуговує.

Компанія сертифікована згідно з ISO 9001: 2008.

 

 

Завантажити каталог на монолітний інструмент PDF Завантажити каталог на корпусний інструмент для нарізування різьби в PDF

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner