Кошик
189 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Долбяки

Довбання— вид механічної обробки металів і інших матеріалів довбанням, при якій основний інструмент, (долбяка) здійснюючи зворотно-поступальні рухи, веде обробку заготовки, досягаючи таким чином потрібного розміру, кількості шліців, зубців або шпоночно паза. Довбання є відповідальною фазою в механіко-складальних процесах. Довбання дуже близько до іншого виду обробки матеріалів різанням —струганню.

Долбяки зуборізні         

Долбяка зуборізний інструмент для нарізування зубів циліндричних коліс методом огинання з центроидой у вигляді кола, що має прямолінійний або гвинтове зворотно-поступальний рух різання і в якості подачі – відносне обертання долбяка і нарізається колеса навколо їх осей.Долбяки зуборезые повинні виготовлятися з швидкорізальної сталі Р6М5 або Р18.

Технічні умови на долбяки зуборізні визначені такими Гостами:

1.Долбяка ГОСТ 6762-79 - «Долбяки зуборізні чистові для валів і отворів шліцьових з'єднань з эвольвентным профілем». За цим Гостом виготовляються долбяки дискові класи точності А і В, долбяки чашковий клас точності А і В і долбяки хвостові клас точності Ст.

2.Долбяка ГОСТ 10059-80 - «Долбяки зуборізні чистові мелкомодульные». За цим Гостом виготовляються долбяки дискові класи точності АА, А і В,долбяки хвостові клас точності А і В.

3. Долбяка ГОСТ 9323-79 - «Долбяки зуборізні чистові». За цим Гостом виготовляються долбяки дискові прямозубі класи точності АА, А і В,долбяки дискові косозубі класи точності А і В, долбяки чашковий клас точності АА, А і В, долбяки хвостові прямозубі клас точності А і В,долбяки хвостові косозубі клас точності Ст.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner