Продавець ТОВ "ЦТО КВАРЦ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
362 відгуків
Центр технічного обслуговування Кварц
+380 (67) 539-09-69
+380 (96) 396-33-91Володимир
Додати відгук

Гідравлічні листозгинальні преси JORDI

JORDI (Іспанія)
Про компанії
JORDI (Іспанія) – розробник і виробник гідравлічних листозгинальних пресів і гільйотинних ножиць високої європейської якості.
Компанія JORDI, заснована в 1971 році, вже більше 30 років випускає машини з оброблення листового металу для підприємств машинобудівної галузі. За цей час компанією накопичений величезний досвід по проектуванню і виробництву верстатів. Хоча JORDI в даний час є лідером продажів устаткування свого типу на внутрішньому ринку в Іспанії, компанія веде активну експортну політику і продає свої верстати по всьому світу таким компаніям як Eads Eurocopter (Франція), Thales (Франція), Division Constructions Navales (Франція), Cemoi (Франція), Petroleos
Venezolanos (Венесуела), Cofmow (Індія), PEMEX (Мексика), Secretaria de Marina (Мексика), Talleres Navales del Golfo (Мексика), PAC-KAMRA (Пакистан), РУСАЛ (Росія), Газпром (Росія) і багатьом іншим.
Якість, надійність та довговічність – ключові переваги обладнання JORDI. Міцнісні характеристики корпусів і товщини матеріалів для верстатів JORDIрассчитаны згідно величезному досвіду проектування і виробництва машин для важкої промисловості. Верстати JORDI володіють кращими порівняно з конкурентами міцнісними характеристиками, які досягаються за рахунок точного розрахунку всіх вузлів і конструкцій машин. В результаті термін служби верстатів JORDI вимірюється десятиліттями. JORDIвыпусти-ло більше 1 500 тяжких верстатів, які працюють на про-изводствах по всьому світу донині. Досі не було жодного випадку пошкодження або поломки корпусу стан-ка, виробленого компанією JORDI.
Доказом неперевершеної якості обладнання JORDI є факт того, що компанія виробляє великі вузли і комплектуючі для інших відомих виробників листозгинальних пресів, наприклад таких, як GASPARINI (Італія).
Все обладнання виготовляється на власних майданчиках з використанням компонентів і вузлів від провідних світових виробників, таких як Bosch Rexroth, Cybelec, Akas і т. д.
JORDI є рідкісним прикладом компанії, яка займається не тільки виробництвом, але і розробкою гідравлічних листозгинальних пресів і гільйотинних ножиць, постійно впроваджуючи в своє обладнання інноваційні технологічні рішення. Завдяки успішній роботі власного інженерно-конструкторського бюро компанія виробляє не тільки висококласні серійні
машини, але і розробляє спеціальне обладнання під нетривіальні вимоги замовника.
Верстати JORDI оптимально підходять для роботи на російському виробництві завдяки ряду інтегрованих в них «ноу-хау».

Особливості гідравлічних листозгинальних пресів JORDI

Рама верстата виконана у вигляді жорсткої зварної конструкції зі знятими залишковими напруженнями. Переміщення гибочної балки здійснюється за лінійним напрямних Rexroth в кількості 4 шт. Управління зусиллям і переміщенням здійснюється за допомогою сервоуправляемой гидроклапанной коробки Rexroth, що знаходиться під контролем ЧПУ. Зворотній зв'язок по переміщенню бал-ки здійснюється за допомогою двох оптичних лінійок (енкодерів) виробництва Heidenhain.
У конструкції верстата використовується система задніх упорів власної розробки компанії JORDI. Всі переміщення здійснюються за здвоєним лінійним направляю-щим Rexroth під приводом від серводвигунів Siemens. Базова конструкція системи задніх упорів дозволяє здійснювати модернізацію задніх упорів для додавання додаткових осей на території замовника, тобто після поставки, за допомогою установки додаткових конструктивних вузлів і кабелів управління.
Гідравлічні листозгинальні преси JORDIобладают повною синхронізацією руху, що забезпечує повторюваність при роботі до 0,01 мм Листозгинальні преса оснащені датчиками зусилля на гідроциліндрах (осі Y1–Y2) і датчиком, що дозволяє точно вимірювати ступінь вигинання столу, в системі компенсації прогину (bending sensors). У сукупності з встановленим на ЧПУ програмним забезпеченням ці датчики дозволяють в режимі реального часу вимірювати фактичну товщину листа і його міцнісні характеристики, що дає можливість в режимі реального часу вносити корективи в параметри згинання.
Використання вищеописаної системи дозволяє з першого разу домогтися необхідних кутів згинання і відсутності недогиба/перегину в середині деталі при використанні металевого листа з широким допуском на товщину і фізичні властивості. Це, а свою чергу, радикально знижує відсоток браку і підвищує точність гнуття, що особливо важливо при роботі зі складними деталями з великою
кількістю згинів і обробці дорогого металу (нержавіюча сталь, спеціальні сталі).
У верстати інтегрована система ЧПУ ESA 550 PC – графічна з 3D-програмуванням і кольоровим дисплеєм touch-screen.У комплект до верстатів поставляється програмне забезпечення керуючих програм для установки на окремий ПК. Мета даного ПО – розділити процес виробництва та програмування. Воно дозволяє імпортувати CAD-файли з більшості конструкторських програм (SolidWorks, CATIA і т. п.) і готувати керуючі програми для ЧПУ з урахуванням комплектації верстата (інструмент, конфігурація задніх упорів, зусилля тощо) і властивостей матеріалу, розраховувати послідовність гнуття, візуально симулювати процес гнуття в 3D. Ця програма також дозволяє готувати графічні файли розгортки деталі з урахуванням технології гнуття для використання на розкрійному обладнанні (лазер, плазма, координатно-пробивний прес).
Система забезпечення безпеки преса повністю відповідає директивам безпеки ЄС і включає лазерні датчики Fiessler, педаль управління Siemens і захисне бічне і заднє загородження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner