Кошик
226 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Зварювальні колони серії MAB

MECOME srl-є виробником широкого спектру автоматичних зварювальних апаратів. Основна група ― Зварювальні колони які доступні як в стаціонарному, так і в мобільному виконанні.

Зварювальні колони виконуються в стандартних або в индивидиуальных версіях. В залежності від типу Зварювального колони, вони можуть бути використані для зварювання будівельних металоконструкцій, а також для зварювання труб і ємностей.

Система управління Зварювальних колон дозволяє управляти додатковими пристроями в системі. Наприклад, такими, як зварювальний позиціонер і монітор параметрів у режимі реального часу від однієї операційної панелі з регульованими настройками:

- швидкість зварювання,

- затримка початку зварювання,

- підпал дуги, і т. д.

Додаткове обладнання включає в себе: телевізійну систему MAG/SAW зварювання, напівавтоматичне або автоматичну корекцію положення зварювального пістолета та радіоуправління.

Зварювальні колони мають пасивну систему безпеки, подібно до ланцюга огородження, автоматичний гальма приводу в разі недостатньої потужності і кінцеві вимикачі, щоб запобігти зіткненню Зварювальних колон з будь-якою перешкодою на шляху.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner