Продавець ТОВ "ЦТО КВАРЦ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
359 відгуків
Центр технічного обслуговування Кварц
+380 (67) 539-09-69
+380 (96) 396-33-91Володимир
Додати відгук

Портальний оброблювальний центр серії DGMA

Верстати нового покоління!

Новий завод DMTG побудований за Японською технологією. На заводі впроваджені сучасні рішення і враховані всі недоліки минулих поколінь. Оновлені верстати повністю відповідають вимогам нового часу.

Портально-фрезерні верстати з числовим програмним управлінням призначені для чорнової і чистової обробки великогабаритних виробів з чорних, кольорових металів і легованих сталей. Призначені для фрезерування, свердління, розгортання, нарізування різьби.

ВІДМІТНІ ОСОБЛИВОСТІ:

  • Портальна конструкція складається з двох колон, на яких зафіксована горизонтальна балка з напрямними, по якій рухається шпиндель. Така конструкція верстата дозволяє обробляти великогабаритні заготовки, що забезпечує додаткову жорсткість, точність і довговічність конструкції.
  • Станина є масивної конструкцією з модифікованого чавуну. Для досягнення найкращої точності поверхонь і жорсткості всієї конструкції стикуються поверхні основи станини, колон і порталу шабрятся вручну.
  • В системі переміщення осей X і Y застосовуються лінійні направляючі роликового типу HIWIN, які витримують велике навантаження, мають високі динамічні характеристики і низький коефіцієнт тертя (0,003 ~ 0,005) Лінійні направляючі і ШВП осей Х і Y захищені від СОЖ, бруду і стружки телескопічними кожухами.
  • На верстаті використовується шпиндельний вузол високої жорсткості. Для точної передачі і збільшення крутного моменту використовується ZF-редуктор виробництва Німеччини. Охолодження шпинделя відбувається з допомогою масленого охолодження і терморегуляції, яка відводить тепло від шпинделя, забезпечуючи стабільну температуру всередині верстата, і підвищує термостабільність, тим самим досягаються високі показники точності обробки.
  • Вісь Z — виконана у вигляді квадратного повзуна 400×400 мм з направляючими ковзання.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Багатофункціональні портальні оброблювальні центри застосовуються у важкому машинобудуванні, верстатобудуванні, авіаційної, автомобільної і оборонної промисловості для комплексної обробки великих, складних за формою і технологічно важко оброблюваних деталей з різних матеріалів і сплавів, що мають великі габарити і вагу.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:

Станина

Основа верстата виконана з суцільнолитий Т-подібної станини високої міцності і точності.

Тіло верстата спроектовано з використанням аналізу методу кінцевих елементів, забезпечуючи необхідну збереження статичності, динамічної жорсткості і точності.

Висока жорсткість / твердість досягається заповненням вузлів верстата виброгасящие матеріалом.

Напрямні.

По осях X, Y встановлені роликові напрямні.

Прямі роликові напрямні оснащені сепараторами, підвищують термін служби в 2-4 рази і збільшують навантаження.

Роликові напрямні мають функцію саме змащування, на них нанесена консистентне мастило, що забезпечує тривале зволоження.

Система ЧПУ.

Система ЧПУ SIEMENS – одна з найнадійніших систем ЧПУ. Сервіс, склад комплектуючих і навчальний центр знаходиться в Москві.

Шарико-гвинтова пара.

По осях X, Y, Z використовуються ШВП, що забезпечують високу точність і стабільність обертання, що володіють високою ефективністю і надійністю. Швидкість переміщення верстата досягає 20 м/хв., скорочуючи час обробки.

Кульковий гвинт має функцію самосмазивания, на нього нанесено консистентне мастило, що забезпечує тривале зволоження.

Інструментальний магазин.

Інструментальний магазин ланцюгового типу обладнаний сервомотором, місткість магазину розрахована на 32 позиції. На вимогу клієнта можливий вибір магазину на 60, 80, 120, 160 інструментів. Максимальний діаметр інструмента 125 мм, при вільних клітинках – 225 мм. Довжина інструменту 300 мм, всі 20 кг. Маніпулятор інструменту оснащений кулачком/ексцентриком і приводиться в рух електромотором. Швидкість зміни інструмента 5 с.

Шпиндельний вузол.

Повзун і каретка спроектовані з урахуванням підвищення жорсткості і точності. Повзун має перетин 400х400 мм з додаванням ребер жорсткості. Поперечна балка має ступінчасте розташування напрямних і велике перетин, що дає більшу здатність до опору на вигин і кручення.

Шпиндель.

Використовується високоточний шпіндель. Німецький 2-х швидкісний редуктор ZF дозволяє реалізувати низьку швидкість і великий крутний момент. Швидкість обертання шпінделя 6000 об. / хв., крутний момент 770 / 960 Нм.

Охолодження шпинделя за допомогою масла і терморегуляції, яка відводить тепло від шпинделя, забезпечуючи стабільну і рівномірну температуру, тим самим підвищується точність обробки.

Поворотна фрезерна голова.

Застосування автоматичних фрезерних головок і автоматичних змінників значно розширює функціональні і технологічні можливості даного обладнання, а також зменшує виробничий цикл виготовлення деталі за рахунок концентрації обробки на одному верстаті, тим самим підвищуючи його ефективність і знижуючи термін окупності вкладених інвестицій.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner