Кошик
189 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Універсальні токарно-гвинторізні верстати

Токарно-гвинторізні верстати, незалежно від типу (настільний, універсальний або автоматичний) використовуються для точіння металевих заготовок простого і складного профілю, конусоподібних деталей, а також для підрізання торців, обробки фасонних поверхонь і відрізки деталей в розмір.

Схема роботи устаткування досить проста. Спочатку заготовка кріпиться в трикулачні патрон горизонтально. Різець і оброблювана деталь рухливі. Щоб надати матеріалу необхідну форму і розмір, інструмент послідовно знімає шар металу з заготівлі ріжучою кромкою.

Рекомендації

  • Для обробки довгих деталей необхідно з вільного краю додатково зафіксувати її заднім упором, щоб виключити биття, а дуже довгі в середині підтримує люнет.
  • При роботі дуже важливо дотримати баланс між частотою обертання шпинделя і величиною подачі інструменту. Тільки так можна досягти результативною високошвидкісної обробки заготовки, не перевантаживши при цьому різець. Кожен токарно-гвинторізний верстат оснащений таблицею швидкостей для нарізування різьби певного діаметра і кроку.
  • Функції токарно-гвинторізного устаткування можна розширити за рахунок додаткових пристроїв - фрезерних, шліфувальних або свердлильних.
У верстатобудівній корпорації DMTG ви можете купити токарно-гвинторізний верстат для великого, середнього і малого виробництва. У нас найдемократичніші ціни в Москві. Доставка обладнання відбувається за допомогою торгово-сервісної мережі, що складається з тисячі офіційних представників і складських приміщень.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner