Кошик
177 відгуків
+380675390969

Вальцювальні верстати (Вальці)

Вальцювальні верстати, вальці з ЧПУ, валкові машини: двухвалковые, тривалкові, тривалкові із змінною геометрією руху валків, і четырехвалковые гідравлічні вальці

Валкові вигинальні верстати серії HR2W, HR3W, HW3, HR4W, – це результат безперервних досліджень та модернізації продукції, застосування високотехнологічних рішень і компонентів; вони спроектовані і зроблені таким чином, що дозволяють досягати мінімального діаметра згинання в 1,1 рази перевищує діаметр верхнього валка при гнуття листового прокату з межею плинності 260 Н/мм2 , що є найкращим показником на ринку. Ще одне конструкторське досягнення машин компанії Roccia srl. – еталонний показник по мінімізації спрямленного ділянки листа металу. Досвід компанії Компанія Roccia srl. має величезний досвід в розробці та виробництві спеціальних машин під нестандартні вимоги замовників. Крім того, однією з сильних сторін компанії є великий досвід з проектування автоматизованих виробничих ліній під ключ.

Вальцювальний верстат ― це на сьогоднішній день найбільш універсальний верстат, за допомогою якого можна легко здійснювати згинання самих різних матеріалів: як вуглецевої і легованої сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, так і полікарбонату.

Дуже часто вальцювальні верстати (валкові машини) різної конструкції, габаритів і потужності застосовуються для всіляких потреб ремонту і в різних галузях промисловості, при виробництві труб середнього, малого та великого діаметрів під водопровід, каналізацію або вентиляцію.

Пристрій вальцювального верстата дуже просто, що забезпечує високу надійність при експлуатації, безперервність роботи, легкість в ремонті та обслуговуванні. Вальцювальний верстат складається з литої сталевої або чавунної станини і робочого інструменту деформації, яким є 2, 3, 4 вальця закріплених в підшипниках, для забезпечення низького рівня енерговитрат, збільшення швидкості обробки, збільшення терміну служби інструменту деформації. Операції з регулювання положення і швидкості обертання вальців здійснюється за допомогою автоматизованих гідравлічних систем.

Характерними параметрами вальцювального верстата є найбільша товщина листа і згину, а також габаритні розміри і вагу.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: