Продавець ТОВ "ЦТО КВАРЦ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
235 відгуків
Центр технічного обслуговування Кварц
+380 (67) 539-09-69
+380 (96) 396-33-91Володимир
Додати відгук

Bizon-bial (Польща) верстатне оснащення

Історія

У 2008 році Завод відзначав 60-річчя своєї діяльності. Сьогодні це найбільша в Польщі підприємство, специализируещееся на виробництві технологічної оснастки до обробки різанням і вже багато десятиліть займає лідируюче місце серед такого типу виробників у світі.

З 1948 року Завод по Виробництву Інструментів і Патронів виробляв слюсарні та машинні лещата. У 1950 році почав производиь токарні патрони. У 60-ті і 70-ті роки разом з розширенням вже існуючих виробничих відділень були побудовані нові Бельске-Підляському, Кольне і Білостоці. Експорт лишився справжнім девізом підприємства, а якість виробів з заводу в Білостоці досягла світового рівня. У 1997 році наш Завод, як один з небагатьох фірм в Польщі ввів систему Электронической Розрахункової Техніки, яка залишилася основою швидкій комп'ютеризації всіх сфер діяльності Заводу. До 1990 року половина продукції, призначеної на експорт була отправляна в Радянський Союз, який тоді займав місце найбільшого споживача, тому разорвание контактів викликало кризову ситуацію. З кризи ми вийшли самостійно, у березні 1991 році компанія була перетворена в акціонерне товариство, а у 1997 році в приватне товариство.

В даний час вироби маркування BISON продаються у понад 50 країн світу на всіх континентах.

BISON сьогодні...

В даний час BISON-BIAL це фірма спрямована на Клієнта, на першому місці ставить якість, сучасні рішення а також розвиток у сфері продукції та процесів. Для цього треба було провести якусь реорганізацію а також запровадити реальні поліпшення дій. Тому і між іншим компанія ввела систему SAP, завдяки якій відбуваються процеси став більш ясними, можливості підприємства використовується оптимальним способом а також можна швидко і ефективно приймати рішення. BIZON виконує поставлені перед ними очікування, використовуємо неконвенційні рішення і прагнемо за сучасними тенденціями навколишньої дійсності. Безустанно вводить ринкові нововведення, покращує продукти а також повністю бере участь у решании проблем Клієнта. Можливо це завдяки самовідданості працівників заводу Bizon, вертикально об'єднаним в одне ціле процес продукції про ретельному контролі якості виробів.

Крім виконаних стандартів і норм, підтвердженням якості наших виробів є оцінки споживачів а також багато премії і дипломи, які непомірно радують і мотивують до подальшої роботи, проте насамперед найбільшу радість дає нам задоволення Клієнтів.

В асортимент продукції BISON-BIAL включені:

  • токарні ручні патрони самоцентрирующие і з незалежним переміщенням кулачків
  • механізовані токарні патрони а також гідравлічні та пневматичні циліндри
  • лещата – прецизійні, машинні та слюсарні
  • столи і ділильні пристрої
  • втулки і оправки
  • державки VDI

а також:

  • спеціальні вироби в залежності від індивідуальних замовлень Клієнтів

Політика якості, навколишнього середовища, а також безпеки та гігієни праці

Утримання якості виробів гарантує застосовувана на Заводі система якості базується на нормі PN-EN ISO 9001, сертификованная вже в 1997 році Польським Центром Досліджень і Сертифікації та Міжнародною Мережею Сертифікації IQNET. У 2006 році введено і сертифіковане Систему Управління Навколишнім Середовищем за нормою PN-EN-ISO 14001 та Систему Управління Безпекою та Гігієною праці за нормою PN-N 18001. Ці системи функціонують в фірмі під назвою Інтегрованої Системи Управління.

Інтегрована Система Управління заснована на ІSO гарантує найвища якість продуктів і послуг, задоволення Клієнта, а також управління безпекою та гігієною в місці роботи. Через встановлює та реалізацію єдиної політики дана система дає можливість ефективного і одночасного керування багатьма аспектами діяльності підприємства.

Завдяки впровадженню Інтегрованої Системи Управління на підприємстві можливе професійне і сучасне управління, яке гарантує виконання юридичних вимог, а насамперед дає можливість отримати задоволення Клієнта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner