Кошик
189 відгуків
Центр технического обслуживания Кварц
+380 (67) 539-09-69
Додати відгук

Листозгинальне обладнання

Листогиб, або листозгинальний прес, являє собою пристрій, який застосовують для виправлення і гнуття металевих смуг і листів. З допомогою листозгинальні преса можна отримувати металеві профілі необхідної форми і розмірів, вихідним матеріалом для яких буде служити катаний металевий лист.

Листозгинальний прес (листогиб) – це пресове обладнання, що використовується у виробництві профілів, різних елементів покрівлі, профільних матеріалів складної форми в архітектурі і будівництві. Листозгинальний верстат за способом управління може бути складним, так і досить простим. Так, листозгини ручні та механічні є досить зручним і легким в експлуатації обладнанням. Листозгинальні ж преси, оснащені пристроєм числового програмного управління (ЧПУ) вважаються обладнання більш складним в налагодженні, але більш простим в управлінні для оператора.

Виділяють наступні основні характеристики листогиб:

  • Товщина оброблюваного металу
  • Довжина гиба
  • Глибина подачі матеріалу на верстаті листогибочном

Однієї з різновидів листозгинальних пресів (листогиб) є листозгинальний прес гідравлічний. На такому обладнанні є можливість обробки виробів довжиною до 12 метрів, що в свою чергу, вимагає великої потужності від пресового обладнання, для забезпечення роботи яких застосовується гідравлічний привід. Наявність гідравлічного привода значно спрощує процес обробки виробу і дозволяє отримати високу якість обробки заготовок з металу такої товщини, яку фізично не можна обробити звичайним ручним листогиб.

Як правило, гідравлічні листозгинальні преси комплектуються наступними складовими; механічної ручної системою кріплення верхнього і нижнього інструменту, двостороннім бічних і задніх захисним огородженням, лінійними напрямними, по яких переміщується задній упор, передніми підтримками листа, інструментом (струмкової матрицею і пуансоном), виносний педаллю управління кнопкою аварійної установки, системою числового програмного керування. Можлива додаткова доукомплектування спеціальним інструментом, збільшенням ходу заднього упору, системою швидкого затиску інструменту, фотоелектричної системою захисту.

Среди преимуществ гидравлических листогибочных прессов можно отметить простоту управления, универсальность, особую конструкцию рамы, гасящую вибрации, высокий уровень экономии электроэнергии и безопасности труда, повышенную жесткость конструкции, так же при работе листогибочного пресса наблюдается низкий уровень шума. Гидравлические листогибы широко применяются при производстве металлических профилей различных форм и конфигураций. Ими же изготавливают отделочные материалы различных конструкций и видов, а также воздуховоды прямоугольного сечения. Завдяки наявності гідравлічного приводу вони мають більшу продуктивність, ніж листозгини ручні преси. Гідравлічні преси листозгини ідеально підходять для крупно - дрібно і середньо серійного виробництва високоякісних деталей з листового металу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner